(71) 308 98 97

O firmie

CebITgroup oferuje kompleksowe usługi z zakresu dostarczania gotowego do natychmiastowego użytku sprzętu komputerowego wprost na biurko klienta, bezpowrotnego usuwania wrażliwych informacji z dysków twardych oraz elektro-recyklingu.

CebITrecykling powstało z myślą o klientach biznesowych oraz indywidualnych, dysponujących niewielkimi lub bardzo dużymi ilościami sprzętu komputerowego, który jest niezdatny do użytku. Pomagamy w utylizacji elektrośmieci, zajmując się ich odbiorem i odpowiednim sortowaniem, a następnie zgłaszając je do wyspecjalizowanych punktów recyklingu.

Zakres usług

 

Utylizacja odpadów

W zakresie usługi odzysku odpadów przeprowadzamy operacje:

– przyjęcia odpadów elektronicznych,

– identyfikowania rodzaju wad sprzętowych,

– sortowania elementów z demontażu na poszczególne grupy odpadów,

– sortowania odpadów papierowych, plastikowych, drewnianych i komunalnych,

– wykupu sprzętu przedstawiającego wartość handlową i możliwość ponownego wprowadzenia na rynek,

– zgłaszania odpadów do specjalistycznych punktów recyklingu.

To jednak nie wszystko – dzięki specjalistycznym sprzętom i oprogramowaniu oraz wykwalifikowanej kadrze pracowników, jesteśmy w stanie świadczyć inne usługi:

 

Kasowanie danych

Trwałe usuwanie wszelkiego rodzaju danych z dysków twardych – zarówno na miejscu u Klienta, jak również w magazynach CebITgroup (po wcześniejszym odebraniu sprzętu przez naszych specjalistów). Działamy na autorskim oprogramowaniu WiperApp, umożliwiającym bezpowrotne usuwanie plików, jak również posługujemy się metodami mechanicznymi, korzystając z niszczarek typu Shredder. Z nami macie Państwo pewność, że niechciane pliki znikną na zawsze – otrzymacie stosowny certyfikat, potwierdzający wykonanie usługi dla każdego z dysków twardych. Podobnie jak w przypadku usług utylizacji, również w tym przypadku możecie Państwo skorzystać z opcji odsprzedaży nam sprzętu zdatnego do dalszego użytkowania.

 

Kompleksowa obsługa sprzętu IT

Jako specjaliści w zakresie sprzętu i oprogramowania komputerowego, proponujemy dostawę, odbiór oraz instalację urządzeń w dogodnych dla Państwa terminach.

Więcej o usługach świadczonych przez naszą firmę znajdziecie Państwo w zakładce OFERTA. W przypadku pytań lub wątpliwości zachęcamy również do bezpośredniego kontaktu.

 

CebITGroup – gwarancja zadowolenia

Kompleksowa obsługa, szeroki zakres działań oraz profesjonalizm w każdym działaniu sprawiły, że staliśmy się w oczach Klientów zaufanym partnerem biznesowym. Wszelkie nasze działania są udokumentowane, a współpraca z Państwem opiera się na zrozumieniu Waszych potrzeb i dopasowaniu do nich idealnego rozwiązania.

 

Wybierając nas, stawiacie na:

  • Fachowość.
  • Atrakcyjne stawki.
  • W pełni indywidualne podejście do realizowanego zlecenia.
  • Nowoczesne rozwiązania.
  • Uczciwość.